SABINE VERNERE | Blumbergs Bezgalība
21639
page,page-id-21639,page-child,parent-pageid-21522,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

#BLUMBERGS BEZGALĪBA
Dubultu Laikmetīgās mākslas stacija
13.01.2016-1.03.2016

 

Pagājušajā vasarā jau otro vasaru pēc kārtas fonds „Mākslai vajag telpu“ Vasaras mājā Kalnciema ielā, Rīgā, risināja sarunu par laikmetīgās mākslas vietu Latvijā, veidojot mākslas izstādes un organizējot sarunas ar māksliniekiem. Projektā „#Blumbergs. Bezgalība“, kas bija veltīts māksliniekam Ilmāram Blumbergam (1943–2016), kuratore Inga Šteimane aicināja piedalīties sešus autorus – Miķeli Fišeru, Ansi Starku, Gintu Gabrānu, Voldemāru Johansonu, Sabīni Verneri un Andreju Strokinu. No jūnija līdz septembrim MVT Vasaras mājā notika šo mākslinieku personālizstādes, bet kopš vakardienas līdz pat martam viņu darbi ir aplūkojamas vienkopus „Mākslas stacijā Dubulti“.

Izstādes atklāšanā „Mākslas stacijā Dubulti“ tika prezentēts fonda „Mākslai vajag telpu“ projekta „#Blumbergs. Bezgalība“ katalogs, kā arī tika pasniegta īpaša Latvijas Bankas balva.

see photos from opening here and here